Efektīva perimetra aizsardzība
Kombinē videonovērošanu, radaru datus un audio translāciju. 
Trauksmes signāli tikai būtisku notikumu gadījumā.

AXIS perimetra aizsardzība

Augstas drošības, mērogojams perimetra aizsardzības risinājums

AXIS perimetra aizsardzība (AXIS Perimeter Defender) ir risinājums, kas kopā ar Axis videonovērošanas kamerām, programmatūru un skaļruņiem nodrošina visaptverošu video risinājumu efektīvai teritorijas aizsardzībai.

AXIS Perimeter Defender iespējas

  • Uz perifērijas iekārtu balstīta ielaušanās atklāšanas sistēma
  • Dažādi detekcijas (atkāšanas) scenāriji
  • Piesaistīto metadatu pārklājuma slānis tiešsaistes un ierakstītā videoplūsmā
  • PTZ (grozāmkameras) automātiska sekošana detektētajam objektam
  • Viegla un efektīva pārvaldība

Pirmā aizsardzības robeža

AXIS Perimeter Defender ir pirmā aizsardzība objekta drošības nodrošināšanai pa īpašuma perimetru. Video analītikas pielietojums kopā ar Axis tīkla kamerām nodrošina augstas efektivitātes sistēmu, kura automātiski fiksē un reaģē uz personām un transportlīdzekļiem, kuri iekļūst īpašumā. Tā izslēdz iespēju kādam iekļūt objektā nepamanītam.  Sistēma ir piemērota augstas drošības objektos - kā ķīmiskās ražotnes, spēkstacijas, ieslodzījuma vietas, kritiskās infrastruktūras objekti.

Efektīva sistēma

AXIS Perimeter Defender nodrošina nepieciešamos rīkus, lai viegli izveidotu uzticamu, mērogojamu un rentablu perimetra aizsardzības sistēmu. Tas ietver sekojošo:

AXIS Perimeter Defender programmnodrošinājums, kas sevī ietver perifērijas iekārtās uzstādītas lietojumprogrammas, AXIS Perimeter Defender videoanalītiku un AXIS Perimeter Defender PTZ (grozāmkameras) automātiskās sekošanas funkcionalitāti (autotracking), kā arī uz datora uzstādāmu instalācijas programmu, kura ļauj lietotājam attālināti ielādēt un konfigurēt lietojumprogrammas AXIS savietojamās kamerās.

Papildus informācija par  AXIS PerimeterDefender PTZ Autotracking lietojumprogrammu, detektēto objektu detalizētai aplūkošanai pieejama šeit.

Ērti lietojams bezmaksas plānošanas rīks (design tool). Ērti “ievelciet un nometiet” (drag and drop) Axis kameras kartē. Uzreiz ieraugiet dažādu AXIS kameru detekcijas zonas un aklos punktus. Atrodiet optimālos kameras uzstādīšanas punktus un kameru montāžas augstumus, ieskaitot PTZ kameras, lai optimāli veidotu kameru pārklājumu jūsu perimetra aizsardzībai.

Lejupielādē šeit.

Papildus “spraudņi” (plugins) efektīvai integrācijai ar video pārvaldības programmatūrām  Genetec™ Security Center and Milestone XProtect®. Šie moduļi ļauj tieši pieslēgt video pārvaldības programmatūru AXIS Perimeter Defender rīkam notikumu straumēšanai, “grāmatzīmju” ievietošanai video plūsmā, kā arī metadatu izgūšanai.

Lejupielādē šeit.

Augsta uzticamība

AXIS Perimeter Defender ir veidots, lai detektētu kustīgus cilvēkus un transportlīdzekļus (līdz pat 12 m augstumam). Tas var klasificēt vai nu cilvēkus, vai transportlīdzekļus, vai arī abus kopā. AXIS Perimeter Defender samazina viltus nostrādes vairākos veidos. Programmatūra automātiski “mācās” atšķirību starp dienu un nakti un pēc vairākām “dienas / nakts” ciklu maiņām algoritms pielāgojas optimālai veiktspējai. Tā automātiski apstrādā mainīgu apgaismojumu un ignorē kustības, kuras nerodas no cilvēku vai transportlīdzekļu darbības – piemēram veģetācijas kustības, vai kustīgas ēnas uz zemes, kā arī  spēj samazināt viltus nostrādes no automašīnu gaismām. Programmatūra vienlaicīgi atbalsta dažādus detekcijas scenārijus, ļaujot lietotājam maksimāli pieskaņot tos specifiskām vajadzībām. AXIS Perimeter Defender, kombinācijā ar termālās detekcijas kamerām, ļauj izveidot sistēmu ar augstu uzticamību.

Detekcijas scenāriji

AXIS Perimeter Defender var detektēt un aktivizēt trauksmi četros atšķirīgos scenārijos:

  • Ielaušanās: kad persona vai transporta līdzeklis iekļūst iepriekš definētā zonā.
  • Zonas šķērsošana: kad persona vai transporta līdzeklis šķērso divas iepriekš definētas zonas iepriekš noteiktā secībā un virzienā.
  • Uzkavēšanās (Loitering): kad persona vai transporta līdzeklis uzkavējas iepriekš definētā zonā ilgāk par noteikto laika periodu.
  • Zonas šķērsošana ar nosacījumu: kad persona vai transporta līdzeklis iekļūst iepriekš definētā zonā iepriekš neiekļūstot vai nešķērsojot vienu vai vairākas iepriekš noteiktas zonas.


Metadatu pārklājums

Konfigurēšanas laikā AXIS Perimeter Defender automātiski izveido metadatu pārklājumu, detektētajam objektam piesaistītu rāmju un kustības trajektoriju veidā, kas attēlo objekta detekciju un kustību. Lietotājam ir iespēja izvēlēties vai piesaistīt metadatu slāni tiešsaistes, vai ierakstītajiem video datiem. Cilvēkiem tiek lietoti sarkanas krāsas atribūti, bet transportlīdzekļiem zilas. Tas lietotājam ļauj iegūt vizuālu apstiprinājumu, kāda veida objekts tiek detektēts. Sevišķi noderīgi tas ir analizējot termālo kameru video.

Mērogojamība

AXIS Perimeter Defender ir mērogojama, perifērijas iekārtu balstīta video analītikas programmatūra, kurā var pievienot neierobežotu skaitu tīkla videonovērošanas kameras. Programmatūra analizē trauksmes notikumus video plūsmā tieši videonovērošanas kamerā. Tā kā video plūsma analīzei netiek sūtīta uz centrālo serveri, programmatūras darbībai papildus nav nepieciešams jaudīgs un dārgs servera resurss. Tas sistēmu padara elastīgu un viegli mērogojamu, kā arī minimizē prasības datortīkla datu caurlaides spējai un datu uzglabāšanas kapacitātei.

Notikumu pārvaldība

AXIS Perimeter Defender ir integrēts ar Axis kameru notikumu pārvaldības funkcijām. Tas nozīmē, ka jūs varat definēt kā sistēma automātiski reaģē uz nesankcionētas iekļūšanas mēģinājumiem. Tiešsaistes video plūsmas un e-pasta ziņojuma nosūtīšana drošības personālam, ļauj apsardzes darbiniekiem fokusēties uz potenciālajiem draudiem un veikt preventīvas darbības. Iestatot kameru, lai tā sūta tiešsaistes video un veic ierakstus tikai trauksmes gadījumā, sniedz iespēju veikt incidentu izmeklēšanu ātrāk un efektīvāk. Līdzīgi iespējams pie noteiktām darbībām pieslēgt skaļruni, lai atturētu potenciālos pārkāpējus no pārkāpuma izdarīšanas.

Viegla un efektīva pārvaldība

AXIS Perimeter Defender instalācijas programma ļauj attālināti pieslēgties un vienlaicīgi konfigurēt vairākas kameras vienlaicīgi, izmantojot vienu saskarni un no vienas atrašanās vietas. Šī pati saskarne tiek lietota lai sasaistītu fiksēta skata kameras ar PTZ kamerām, lai veiktu incidenta un detektēto objektu detalizētāku un tuvāku aplūkošanu.

Programmatūra atbalsta novērošanas kameru analītikas automātisku kalibrēšanu, atvieglojot uzstādīšanu. Tā ļauj konfigurēt katras atsevišķas kameras objektu detekcijas scenāriju, kā arī sistēmas reakciju uz konkrētiem trauksmes notikumiem. Iespējams veikt notikumu integrāciju jebkurā video pārvaldības programmā, kura atļauj notikumu un video plūsmu pārvaldību no AXIS kamerām. Programmatūras atjaunojumi un papildinājumi iekļauti AXIS Perimeter Defender programmatūras licencē.

Kā iegādāties?

AXIS Perimeter Defender programmatūra ietver analītikas lietotni, kā arī atsevišķu papildus lietotni  PTZ autotracking. Katrai fiksētā skata videonovērošanas kamerai nepieciešama viena AXIS Perimeter Defender analītikas lietotnes licence – pieejami individuāli un 10-pack licenču kodi. Atsevišķi PTZ autotracking lietotnes licenču kodi nepieciešami  PTZ novērošanas kamerām – pieejami individuāli licenču kodi.

Axis perimetra aizsardzība

Vairāk informācijas par AXIS Perimeter Defender risinājumu var saņemt, sazinoties ar Mondot speciālistiem