top of page

Videonovērošanas kameras smagajai tehnikaiSIA “Mondot” piedāvā uzstādīt videonovērošanas ierīces smagajai tehnikai – traktoriem, kravas auto, kombainiem u.c. smagajai tehnikai, kas atvieglo smagās tehnikas operatoru darbu. Uzstādot videonovērošanas kameras, operators spēj kvalitatīvāk, precīzāk un ātrāk veikt savu darbu un redzēt vietas, kas citādi ir grūti pārredzamas. Tādējādi videonovērošanas kameras ir lielisks palīgs un sabiedrotais smagās tehnikas vadītājiem.

Uzlabojot redzamību smagās tehnikas operatoram, tiek samazināts tehnikas un cita aprīkojuma bojājumu risks, līdz ar to samazinās remontu izmaksas, dīkstāve un citi saistītie zaudējumi.

Videonovērošanas kameras, kuras uzstāda smagajai tehnikai, ir īpaši pielāgotas darbam skarbos apstākļos. Tās ir izturīgas pret tehnikas radītajām vibrācijām, triecieniem, mitrumu un putekļiem. Šāda veida videonovērošanas kamerām ir kompakts un izturīgs korpuss, tās veiksmīgi darbojas nelabvēlīgos laikapstākļos (temperatūrā no -35° C līdz +75 ° C), tajā pašā laikā nodrošinot izcilu attēla kvalitāti.
22 views0 comments

Comments


JAUNUMI

mondotcolor.png

CITI JAUNUMI

mondotcolor.png

SAZINIES AR MUMS

Paldies, drīz sazināsimies ar Jums!

bottom of page