top of page

Mondot demonstrē klientiem AXIS radaru - precīzai un uzticamai kustīgu objektu noteikšanai

Radars AXIS D2050-VE ir viens no jaunākajiem videonovērošanas risinājumu ražotāja AXIS produktiem. Pagājušā gada nogalē SIA “Mondot” veica radara testēšanu reālā darbībā un demonstrēja to saviem klientiem. Tika veikti rūpīgi sagatavošanās darbi – radara un PTZ kameras uzstādīšana, teritorijas aero fotogrāfijas uzņemšana no augšas ar dronu, iekārtu konfigurēšana un kalibrēšana.


Radars AXIS D2050-VE ir tehnoloģisks papildinājums videonovērošanas sistēmai, lai ātri un pārredzami konstatētu, ka noteiktā teritorijā ir kustība. Piemēram, pārvietojas dzīva būtne vai priekšmets. Notiekot kustībai, radars to fiksē un attēlo videonovērošanas sistēmā, dodot komandu PTZ kamerai, kura pagriežas uz kustīgo objektu un pietuvina to. Tāpat tiek attēlota objekta kustības trajektorija, izmēri un pārvietošanās ātrums.


Radars ļauj izvairīties no liekiem trauksmes signāliem, jo nereaģē uz tādām lietām kā nelieli dzīvnieki, insekti, kustīga ēna vai gaismas stars, vējš, lietus piles un tml. Radara un kameras kopējai pārvaldībai var izmantot Milestone XProtect programmatūru. Radaru var integrēt citās atvērtā tipa sistēmās.


Foto avots: www.axis.com

Radars ir paredzēts darbam āra apstākļos 24Ghz frekvenču diapazonā, lai identificētu objektus līdz pat 50 m rādiusā ar 120 grādu horizontālo pārklājumu. Ir iespēja norādīt konkrētu teritoriju, kurā ir nepieciešams identificēt kustīgos objektus. AXIS D2050-VE var noteikt kustīgos objektus jebkurā diennakts laikā un jebkādos laikapstākļos, ko ne vienmēr panāk ar videonovērošanas kamerām.


Foto avots: www.axis.com

Testēšanas rezultātā, SIA “Mondot” guva pārliecību par AXIS radara stabilo darbību. Radars papildina un uzlabo videonovērošanas sistēmu, nodrošina kustīgo objektu identifikāciju jebkādos laikapstākļos, samazina kļūdaino paziņojumu skaitu, paaugstina novērojamā objekta drošību un atvieglo iestādes vai uzņēmuma par drošību atbildīgo darbinieku ikdienu.


14.09.2022. piezīme: Axis ražotājs ir izstrādājis jaunu un uzlabotu radara modeli AXIS D2110-VE Security Radar.

19 views0 comments

Comments


JAUNUMI

mondotcolor.png

CITI JAUNUMI

mondotcolor.png

SAZINIES AR MUMS

Paldies, drīz sazināsimies ar Jums!

bottom of page