top of page

Mondot uzstāda LED displejus – vienu no transporta plūsmas pārvaldības risinājuma sastāvdaļām

SIA “Mondot” piedāvāto risinājumu klāstā ir transporta plūsmas kontroles sistēmu izstrāde un ieviešana. Kā vienu no sistēmas sastāvdaļām, Mondot piedāvā augstas kvalitātes Latvijā ražotus LED displejus, kurus var veiksmīgi izmantot, lai uz displeja attēlotu dažādu tekstuālu informāciju, kas ir būtiska klientam transporta iebraukšanas un izbraukšanas risinājuma ieviešanā. Uz displeja var attēlot iebraucošā vai izbraucošā transporta numura zīmi, atlikušo brīvo vietu skaitu transportlīdzekļu stāvvietā, pārvietošanās ātrumu, svaru, dažāda veida brīdinājumus u.c. rādītājus.


SIA “Mondot” šī gada maija mēnesī klientam ir uzstādījis LED displejus pie transportu iebraukšanas un izbraukšanas barjerām. LED displejā tiek attēlota atpazītā transporta līdzekļa numura zīme, kas transportlīdzekļa vadītājam sniedz vizuālu kontroli, vai numura zīme ir nolasīta pareizi.


LED displejs ar atpazīto numura zīmi

SIA “Mondot” piedāvātos LED displejus ir iespējams pielāgot katra klientu vēlmēm un vajadzībām. Visa attēlojamā informācija uz LED displeju tiek nosūtīta izmantojot standarta WiFi pieslēgumu. Papildus attēlojamajai informācijai uz LED displeju var nosūtīt dažādus displeja darbības parametrus.


Attēlojamais teksts, kā arī visi parametri LED displejam tiek nosūtīti, izmantojot standarta HTML protokolu. To var darīt divejādi: nosūtot vienkāršu URL pieprasījumu no jebkuras pārlūkprogrammas vai arī pa tiešo izveidojot savienojumu ar konkrēto IP adresi.

LED displejiem ir izcila izturība pret mainīgu laika apstākļu iedarbību un tie ir īpaši piemēroti uzstādīšanai un ekspluatācijai āra apstākļos.


LED displejiem ir šādas iespējas:

  • izmēri sākot no 32×16 punktiem līdz 256×128 punktiem;

  • 4 līmeņu spilgtuma iestādīšana;

  • katra spilgtuma līmeņa automātiska pašregulēšanās, atkarībā no apkārtējā apgaismojuma;

  • 8 teksta pārvietošanas ātrumi, ja teksts neietilpst displeja rindas platumā vai segmentā;

  • Kombinējami 16 un 32 punktu teksti pa atsevišķām rindām;

  • Katras displeja teksta rindas sadalīšana atsevišķos segmentos, katram segmentam norādot teksta izlīdzinājumu pa horizontāli;

  • jebkurā brīdī maināma displeja krāsa; krāsas norāde katrai rindai un segmentam atsevišķi;

  • lietotājam specifisku papildus fontu pievienošana.

SIA “Mondot” piedāvātie Latvijā ražotie LED displeji nodrošina izcilu kvalitāti, augstu uzticamību un precizitāti, tie ir individuāli pielāgojami un iekļaujas dažādu videonovērošanas, transportlīdzekļu plūsmas pārvaldības u.c. risinājumos.


12 views0 comments

Comments


JAUNUMI

mondotcolor.png

CITI JAUNUMI

mondotcolor.png

SAZINIES AR MUMS

Paldies, drīz sazināsimies ar Jums!

bottom of page