top of page

SIA Mondot veic unikālā 360 Vision Techology ražotāja Predator radara testēšanu reālā darbībā

SIA Mondot jūnijā veic ražotāja 360 Vision Technology radara Predator testēšanu reālā darbībā, pārliecinoties par tā spēju automātiski noteikt kustīgus objektus plašā diapazonā un tā saderību ar Milestone Systems video pārvaldības programmatūru.


Radars ir īpaši piemērots risinājums noteiktām teritorijām, kur ir ārkārtīgi svarīgi konstatēt vai jau laicīgi pamanīt kustīga objekta tuvošanos vai iekļūšanu teritorijā. Kā piemēram, lidostas, ostas, ieslodzījuma vietas, dzelzceļš, valstu robežas, militārie objekti u.c. Kustīgie objekti tiek piefiksēti, pietuvināti, attēloti ekrānā, tādējādi ļaujot objektīvi apsekot notikuma gaitu.


Radars spēj aptvert plašu novērošanas teritoriju 360 grādos ap sevi – līdz 200 m rādiusā, 400 m diametrā, novērojot vairāk kā 125 000 kvadrātmetrus lielu teritoriju un vienlaicīgi izsekojot līdz pat 40 kustīgiem objektiem. Tas nemainīgi precīzi darbojas jebkurā diennakts laikā un jebkādos laikapstākļos, neatkarīgo no tā, vai līst lietus, spīd saule, plosās negaiss, snieg un puteņo, klīst migla, ir liels karstums vai sals.


Lai arī paša radara uzstādīšana un ideālās novietojuma vietas atrašana varētu prasīt nedaudz vairāk laika, tad radara palaišana un konfigurācija ir ātra un vienkārša ar lietotājam draudzīgu interfeisu.


Radara identificēto kustīgo objektu attēlojums kartē

Vairāk informācijas par radaru 360 Vision Techology mājas lapā vai sazinoties ar SIA Mondot speciālistiem (mondot@mondot.lv , t. 67323322).

11 views0 comments

Comments


JAUNUMI

mondotcolor.png

CITI JAUNUMI

mondotcolor.png

SAZINIES AR MUMS

Paldies, drīz sazināsimies ar Jums!

bottom of page