top of page
Mondot komanda

Mondot veido speciālistu komanda, kas jau 20 gadus nodrošina pilna servisa drošības sistēmu risinājumus – koncepcijas izstrādi, projektēšanu, piegādi, ieviešanu un uzturēšanu. Piedāvājam gan integrētas drošības platformas, gan atsevišķi pielāgotus risinājumus.

 

Mūsu mērķis ir sniegt klientam iespēju saskatīt un pārvaldīt visus drošības riskus, kā arī novērot un analizēt resursu izmantošanu uzņēmumā. Tas motivē mūs nemitīgi apgūt jaunākās tehnoloģijas, pilnveidot savus iekšējos procesus un regulāri uzturēt attiecības ar klientiem, lai mācītos no katra projekta.


Individuāla pieeja katra klienta vajadzībām ir mūsu fokuss. Esam elastīgi - ikviens klients  vienmēr saņem personisku attieksmi un sev piemērotāko risinājumu. Tiecamies pārsteigt savus klientus ar to, ka izdarām vairāk un labāk nekā gaidīts!

ATSAUKSMES

mondotcolor.png
Vaivari-NRC.png

Agris Eglītis
NRC "Vaivari" Administratīvā departamenta vadītājs

Pieredze sadarbojoties ar Mondot ir vērtējama pozitīvi. Mondot mums ir veicis gan videonovērošanas kameru piegādi un uzstādīšanu, gan esam iegādājušies video pārvaldības programmatūru un tās konfigurēšanas pakalpojumus. Novērtējam komandas pretimnākšanu, spēju rast risinājumu nestandarta situācijās, darba kultūru un kvalitāti, kā arī savlaicīgu izpildi.

SCHWENK-atsauksme.png

Dmitrijs Daņiļenko
SCHWENK Latvija SIA
Integrētās drošības daļas vadītājs

Mondot pakalpojumus sniedz kvalitatīvi, ievērojot SCHWENK Latvija nosacījumus. Mondot komandā darbojas zinoši un pieredzējuši speciālisti.

LIKTENIS.png

Ivars Šūpulnieks
LIKTENIS SIA
Valdes loceklis 

Videonovērošanas risinājumos paļaujamies uz Mondot jau kopš 2019. gada. Uzrunā komandas  atsaucība, piedāvājumu cenas un kvalitāte. Bet pats galvenais, ka Mondot spēj saskatīt un paredzēt riskus, kurus citi iespējams ignorē. Tāpēc rezultātā iegūstam atbilstošāko iespējamo risinājumu mūsu vajadzībai.

SAZINIES AR MUMS

Paldies, drīz sazināsimies ar Jums!

bottom of page