top of page
Transporlidzeklu-plusmas-kontrole.jpg

TRANSPORTLĪDZEKĻU
PLŪSMAS KONTROLE

Arrow Down

Pārvaldīta autostāvvieta, kontrolēta transportlīdzekļu iebraukšana, izbraukšana un uzturēšanās organizē transportlīdzekļu plūsmu. Sistēma palīdz novērst iespējamos zaudējumus un iegūt nozīmīgus pierādījumus konfliktsituācijās ar transporta lietotājiem.

TPK sistēma

PRODUKTI

mondotcolor.png

INDIVIDUĀLI RISINĀJUMI

mondotcolor.png
Transportlidzeklu-kontrole.png

Mondot piedāvā realizēt transportlīdzekļu plūsmas kontroles sistēmu projektus uzņēmumiem un organizācijām dažādu teritoriju pārvaldībai - iestāžu un uzņēmumu stāvlaukumos, robežkontroles punktos, ražotnēs, noliktavās, derīgo izrakteņu ieguves vietās, pilsētas un citur.

Transportlīdzekļu plūsmas kontroles sistēmā ietilpst transportlīdzekļu numura zīmju nolasīšanas (LPR) kameras un programmatūra. Sistēma var tikt papildināta ar transportlīdzekļu plūsmas kontroles programmatūru (Mondot TFC), paceļamajām barjerām, displejiem, apmaksas automātiem un citām iekārtām.

Katram projektam prasības atšķiras, piemēram, numura zīmju nolasīšanas mērķis un pielietojums, tāpēc vienmēr kopā ar pasūtītāju tiek izmeklēts un izstrādāts individuāls risinājums. Piedāvājam arī Latvijā izstrādātu programmatūru -
Mondot LPR.

SAZINIES AR MUMS

Paldies, drīz sazināsimies ar Jums!

SAZINIS TPK
bottom of page