top of page
Mondot-videonoverosana.jpg

VIDEONOVĒROŠANA

Arrow Down

Mondot piedāvā modernākos pilna servisa videonovērošanas risinājumus – no koncepcijas un projektēšanas līdz uzstādīšanai, apmācībai un uzturēšanai. Sadarbojamies ar pasaules vadošajiem videonovērošanas produktu ražotājiem, piemeklējot projekta vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Risinājumi

PARTNERI

mondotcolor.png

KAMERAS UN PROGRAMMATŪRA

mondotcolor.png
Videonoverosana-Mondot.png

Videonovērošanas risinājuma galvenie elementi ir kameras, ieraksta iekārtas un pārvaldības programmatūra. Atkarībā no plānotā risinājuma mērķa, videonovērošanas sistēma var tikt papildināta ar perimetra aizsardzības radariem, bezvadu iekārtām, monitoriem, displejiem, videoanalītikas, sejas vai transportlīdzekļu numuru atpazīšanas programmatūrām u.c. produktiem.

Mondot profesionāļu komanda palīdzēs izvēlēties piemērotākos kameru modeļus, kas atšķiras pēc konstrukcijas (statiskas kameras vai attālināti vadāmas), izšķirtspējas, funkcionalitātes, vides apgaismojuma iespējām, pielietojuma veida u.c. parametriem. Tāpat arī izvēlamies atbilstošāko kameru izvietojumu, kas ne tikai nodrošina maksimāli labāko video plūsmas kvalitāti, bet arī var būtiski ietaupīt sistēmas izbūves līdzekļus.

Lielākoties strādājam ar atvērtās arhitektūras videonovērošanas programmatūras risinājumiem, kas ļauj piemēroties izmaiņām nākotnē un integrēt sistēmā jaunas komponentes, tādejādi palielinot atdevi no ieguldītā. Ar prieku izstrādājam, gan vienkāršas novērošanas sistēmas, gan arī apjomīgākus projektus.

SAZINIES AR MUMS

Paldies, drīz sazināsimies ar Jums!

SAZINIES Risinajumi
bottom of page