top of page
Videoanalitika_Mondot.jpg

VIDEONOANALĪTIKA

Arrow Down

Videoanalītikas programmatūra, izmantojot datorredzi, spēj ātri un efektīvi veikt liela apjoma un grūti pārskatāmu videonovērošanas datu apstrādi un analīzi. Tas ievērojami samazina darbaspēka izmaksas un patērēto laiku.

Ar analītikas palīdzību ir iespējams veikt operatīvu objektu un notikumu meklēšanu, filtrēšanu un attēlošanu, sejas atpazīšanu, objektu skaitīšanu, ugunsgrēku atklāšanu vai citus analītikas uzdevumus.

Videoanalītika

PARTNERI

mondotcolor.png

ANALĪTIKAS RISINĀJUMI

mondotcolor.png
Videoanalitika-Mondot.png

Mondot ir plaša pieredze ar daudzveidīgiem dažādu ražotāju videoanalītikas risinājumiem, kas balstīti uz mākslīgo intelektu un citām mūsdienu tehnoloģijām.

Piedāvājam ražotāja BriefCam videonovērošanas ierakstu satura analīzes platformu, kas satur patentētu video kopsavilkuma risinājumu -
Video Synopsis. Tā ļauj lietotājiem vairāku stundu garus video pārskatīt dažās minūtēs vai pat sekundēs. Video Synopsis pārklāj kustīgus objektus uz nemainīga fona, vienlaicīgi parādot notikumus, kas notikuši dažādos laikos.

Strādājam arī ar ražotāja Luxriot videonalītikas risinājumiem -
EVA Module, sejas atpazīšanas moduli FR Module. Daudzpusīga videonalītika ir iekļauta Axis ražotāja kamerās (AXIS Object Analytics), kur datu apstrāde un analīze tiek veikta tiešraides video, noņemot vajadzību pēc analītikas serveriem.

Piemeklējam atbilstošāko videonalītikas risinājumu gan standarta, gan nestandarta projektiem. Veicam risinājumu plānošanu, uzstādīšanu, konfigurēšanu un uzturēšanu.

SAZINIES AR MUMS

Paldies, drīz sazināsimies ar Jums!

Videoanalitika SAZINIES
bottom of page