top of page
Perimetra-aizsardzibas-sistema.jpg

PERIMETRA AIZSARDZĪBA

Arrow Down

Perimetra aizsardzības sistēma veido pirmo aizsardzības līniju pret nesankcionētu iekļūšanu teritorijā. Tā spēj identificēt kustīgus objektus, nekavējoties brīdināt par objekta iekļūšanu noteiktā perimetrā, kā arī veikt notikuma vizuālu reģistrāciju un video ierakstu.

Perimetra aizsardzīb

PARTNERI

mondotcolor.png

AUGSTAS DROŠĪBAS RISINĀJUMI

mondotcolor.png
Perimetra-aizsardziba-Mondot.png

Kā vienu no inovācijām izceļam ražotāja Axis piedāvāto radara tehnoloģiju, kas kustības diagnosticēšanai izmanto elektromagnētiskos viļņus. Tas nav jutīgs pret faktoriem, kas parasti izraisa viltus trauksmes signālus, piemēram, kustīgām ēnām vai gaismas stariem, lietus lāsēm vai kukaiņiem. Radara iekārta sniedz 180° zonas pārklājumu, tajā ir iebūvēta analītika un tā nodrošina stabilu perimetra aizsardzību jebkuros apstākļos.

Tikpat efektīva augstas drošības perimetra aizsardzība ir iespējama, izmantojot PTZ (grozāmkameru) un termālās detekcijas kameru risinājumus, kas kopā ar attiecīgu programmatūru nodrošina visaptverošu un efektīvu teritorijas aizsardzību. PTZ kameras spēj automātiski sekot pamanītajam objektam, savukārt, termālās kameras jebkuros gaismas vai laikapstākļos padara objektu redzamu siltuma zonas attēlu veidā.

Atbilstoši izvēlēts un pielāgots perimetra aizsardzības risinājums ir noderīgs papildinājums videonovērošanas sistēmai, palielinot tādu objektu drošību, kuros ir īpaši augstas drošības prasības.

SAZINIES AR MUMS

Paldies, drīz sazināsimies ar Jums!

SAZINIES Perimetra aizsardzib
bottom of page