top of page
Image by Vishnu Mohanan

PIEREDZE UN ATBILDĪBA

Arrow Down
SERVICES

Daži no mūsu realizētajiem drošības sistēmu risinājumiem.

SCHWENK mondot.jpeg

Ražošanas uzraudzība SCHWENK Latvija

mondotcolor.png

Ieviesta moderna, droša un viegli mērogojama videonovērošanas sistēma vairākos SCHWENK Latvija objektos. Izveidots optiskais video tīkls, uzstādīts transportlīdzekļu numura zīmju nolasīšanas risinājums, veikta videonovērošanas kameru uzstādīšana uz traktoriem un sniegtas konsultācijas klientam.

Projekts 1
Aizkraukles-novada-pasvaldiba-Mondot.jpg

Videonovērošana Aizkraukles novadā

mondotcolor.png

19 dažādās pašvaldībai piederošajās teritorijās, kur ikdienā norit intensīva gājēju un autobraucēju kustība, ieviests apjomīgs videonovērošanas projekts, tai skaitā, transportlīdzekļu reģistrācijas numurzīmju atpazīšanas sistēma.

Projekts 2
Mondot-ugusngreku-atklasana.jpg

Meža ugunsgrēku atklāšana un novērošana

mondotcolor.png

Valsts mežu dienesta attālinātas ugunsgrēku atklāšanas un novērošanas sistēma 12 Rīgas reģionālās virsmežniecības ugunsgrēka novērošanas torņos ar centralizētu uzraudzību Inčukalna meža ugunsdzēsības stacijas vadības centrā.

Projekts 3
RD_Milestone_Mondot.jpg

Vienots Milestone video pārvaldības risinājums Rīgā

mondotcolor.png

Līdzdalība Rīgas pašvaldības videonovērošanas jomas pilnveidošanā un paplašināšanā.

Risinājuma pamatā ir Milestone XProtect Corporate videopārvaldības programmatūra, kas viegli un efektīvi pārvalda lielu dažādu ražotāju kameru skaitu.  Centralizētas pārvaldības funkcijas un sistēmas inteliģence būtiski palielina operatīvās darbības efektivitāti un Rīgas iedzīvotāju drošību.

SAZINIES AR MUMS

Paldies, drīz sazināsimies ar Jums!

bottom of page