top of page

Mondot uzstāda videonovērošanas sistēmu Aizkrauklē

Mondot, realizējot Aizkraukles novada pašvaldības iepirkumu “Video novērošanas iekārtu piegāde un uzstādīšana Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta LLI-457 “DROŠA SABIEDRĪBA” ietvaros”” (iepirkuma identifikācijas Nr. AND 2020/9/ERAF), ir uzstādījusi Aizkraukles pilsētā 65 videonovērošanas kameras 20 dažādās pilsētas vietās, tādējādi izveidojot vienotu un apjomīgu videonovērošanas sistēmu.


Videonovērošanas sistēma ļauj uzraudzīt drošības situāciju pilsētā 24/7 režīmā sabiedriski nozīmīgās vietās, kur ikdienā ir intensīva gājēju un autobraucēju kustība. Videonovērošanas sistēmas izveide pilsētā sniedz iespēju fiksēt iespējamos pārkāpumus un ātrāk reaģēt uz tiem, iegūt pierādījumus video datu veidā, palīdz atgūt kaitējuma rezultātā gūtos zaudējumus, kā arī preventīvi samazina noziedzīgos nodarījumus vai administratīvos pārkāpumus.


Tā kā ne visās vietās, kur tika uzstādītas kameras, bija iespējams nodrošināt nepārtrauktu elektrības padevi visu diennakti, tad tika pielietota tehnoloģija, kas nodrošina kameras autonomo barošanu dienas gaišajā laikā. Šāds risinājums spēj nodrošināt autonomu barošanu līdz pat 28 stundām un sistēmai pietiek ar 3,5 stundām, lai sasniegtu pilnu uzlādi.


Tāpat iepirkuma ietvaros Mondot uzstādīja videonovērošanas kameru ar transportlīdzekļu reģistrācijas numurzīmju atpazīšanas sistēmu Mondot LPR, kas fiksē pilsētā iebraucošo un izbraucošo transportlīdzekļu numura zīmi gan dienas gaišajā, gan tumšajā laikā. Mondot LPR sistēma ir veids kā pārraudzīt transportlīdzekļu plūsmu pilsētā vai noteiktā teritorijā, kas jau pilnvērtīgi darbojas vairākās Latvijas vietās.
51 views0 comments

Comentarios


JAUNUMI

mondotcolor.png

CITI JAUNUMI

mondotcolor.png

SAZINIES AR MUMS

Paldies, drīz sazināsimies ar Jums!

bottom of page